/Team consembly

Vi hjälper dig!

Amanda Johansson

Projektchef Bygg

060-606 20 35
amanda.johansson@consembly.se

Björn Karlsson

Administratör

060-606 20 08
bjorn.karlsson@consembly.se

Fredrik Hellstrand

Montageledare

070-549 66 07
fredrik.hellstrand@consembly.se

Göran Bogstag

Arbetsledare Bygg

070- 369 10 89
‍goran.bogstag@consembly.se

Khodor Hellani

Montageledare

073-387 75 23
khodor.hellani@consembly.se

Kim Isberg

Arbetsledare Bygg

070-332 33 73
kim.isberg@consembly.se

Magnus Forslund

Projektchef Montage

060-606 20 03
magnus.forslund@consembly.se

Mattias Näsman

Montageledare

070-608 06 71
mattias.nasman@consembly.se

Mikael Holm

Arbetsledare Bygg

060-606 20 08
mikael.holm@consembly.se

Rikard Westergren

Affärsområdeschef -sälj/marknad

060-606 20 15
rikard.westergren@consembly.se

Somjet Kongkaew

Montageledare

070-039 99 78

somjet@consembly.se

Besök vårt huvudkontor

Los Angeles - Contractor X Webflow Template

Huvudkontor -Timrå

Kabelvägen 14,
861 36 Timrå
hej@consembly.se
060-606 20 60

Skapa kontakt

Fyll i formuläret intill så återkopplar vi dig så snart vi bara kan!

Tack!
Vi återkopplar till dig inom kort
Oops! Något gick snett, prova igen.